Full Cornish Results 2015-16

Sunday 29th May 2016

BILL BEAUMONT CUP FINAL

CORNWALL 35 – 13 CHESHIRE @ Twickenham Stadium

Saturday 21st May 2016

BILL BEAUMONT CUP (SOUTHERN GROUP)

CORNWALL 32 – 14 SURREY @Camborne RFC

Saturday 14th May 2016

BILL BEAUMONT CUP (SOUTHERN GROUP)

HERTFORDSHIRE 15 – 23 CORNWALL @Bishop’s Stortford RFC

Saturday 7th May 2016

BILL BEAUMONT CUP (SOUTHERN GROUP)

CORNWALL 33 – 27 GLOUCESTERSHIRE @Redruth RFC

Monday 2nd May 2016

TRIBUTE CRFU CORNWALL CUP FINAL

CAMBORNE 62 – 8 PENRYN @ St. Austell RFC

TRIBUTE CRFU CORNWALL CLUBS CUP FINAL

LANNER 23 – 8 VEOR @St. Austell RFC

Saturday 30th April 2016

NATIONAL LEAGUE 2 SOUTH

OLD ALBANIAN 90 – 3 CORNISH ALL BLACKS

REDRUTH 33 – 33 REDINGENSIANS

TRIBUTE WESTERN COUNTIES WEST

CREDITON 47 – 12 PENRYN

SALTASH 0 – 68 OKEHAMPTON

TRIBUTE CORNWALL & DEVON LEAGUE

NEWQUAY HORNETS 15 – 15 TAVISTOCK

PIRATES AMATEURS 17 – 24 HONITON

WITHYCOMBE 27 – 24 FALMOUTH

TRIBUTE DUCHY LEAGUE

ST AUSTELL RES 0 – 20 CAMBORNE RES

PLAY-OFF FOR PROMOTION TO LONDON 1 SOUTH

SEVENOAKS 37 – 31 LONDON CORNISH

Tuesday 26th April 2016

TAMAR CUP

CORNWALL 45 – 10 DEVON @ St. Austell RFC

Saturday 23rd April 2016

GREENE KING CHAMPIONSHIP

NOTTINGHAM 55 – 33 CORNISH PIRATES

NATIONAL LEAGUE 2 SOUTH

CORNISH ALL BLACKS 17 – 34 REDRUTH

TRIBUTE SOUTH WEST 1 WEST

WESTON-SUPER-MARE 14 – 23 CAMBORNE

TRIBUTE WESTERN COUNTIES WEST

CULLOMPTON 18 – 29 TRURO

KINGSBRIDGE 53 – 7 SALTASH

PENRYN 5 – 38 OKEHAMPTON

TIVERTON 22 – 23 ST. AUSTELL

WADEBRIDGE CAMELS 51 – 5 DEVONPORT SERVICES

LONDON 2 SW

LONDON CORNISH 62 – 22 KCS OLD BOYS

TRIBUTE CORNWALL & DEVON LEAGUE

BODMIN 24 – 19 EXETER SARACENS

BUDE 55 – 15 PAIGNTON

NEWQUAY HORNETS 10 – 6 HAYLE

PIRATES AMATEURS 27 – 26 WITHYCOMBE

ST. IVES 64 – 3 PLYMSTOCK

TAVISTOCK 29 – 10 FALMOUTH

TRIBUTE DUCHY LEAGUE

PENRYN RES – ST. AUSTELL RES – AWAY W/O

TRIBUTE CORNWALL CLUBS CUP SEMI/FINALS

LANNER 22 – 20 CAMBORNE SCHOOL OF MINES

VEOR 36 – 10 ILLOGAN PARK

REPRESENTATIVE MATCH

HELSTON 30 – 10 CORNWALL CLUBS XV

Wednesday 20th April 2016

TRIBUTE WESTERN COUNTIES WEST

OKEHAMPTON 40 – 7 SALTASH

Tuesday 19th April 2016

TRIBUTE CORNWALL CUP – SEMI-FINAL

PENRYN – ST. IVES – HOME W/O

Sunday 17th April 2016

GREENE KING CHAMPIONSHIP

CORNISH PIRATES 38 – 38 LONDON WELSH

Saturday 16th April 2016

NATIONAL LEAGUE 2 SOUTH

CHINNOR 75 – 3 CORNISH ALL BLACKS

REDRUTH 32 – 18 BARNES

TRIBUTE SOUTH WEST 1 WEST

CAMBORNE 21 – 17 THORNBURY

TRIBUTE WESTERN COUNTIES WEST

SALTASH 25 – 27 TIVERTON

SIDMOUTH 25 – 24 PENRYN

ST. AUSTELL 39 – 19 EXETER UNI

TRURO 22 – 20 KINGSBRIDGE

WADEBRIDGE CAMELS 37 – 12 CREDITON

LONDON2 SW

WEYBRIDGE VANDALS 15 – 37 LONDON CORNISH

TRIBUTE CORNWALL & DEVON LEAGUE

EXETER SARACENS 0 – 50 ST. IVES

HAYLE 14 – 14 TAVISTOCK

HONITON – NEWQUAY HORNETS – HOME W/O

PIRATES AMATEURS 22 – 30 FALMOUTH

PLYMSTOCK 15 – 17 BUDE

WITHYCOMBE 107 – 8 BODMIN

TRIBUTE CORNWALL LEAGUE 1

LISKEARD-LOOE 63 – 7 ILLOGAN PARK

PERRANPORTH 5 – 25 LANNER

ST. AGNES 7 – 28 HELSTON

VEOR 37 – 12 CAMBORNE SCHOOL OF MINES

TRIBUTE DUCHY LEAGUE

REDRUTH RES – PENRYN RES – HOME W/O

TRURO RES – LAUNCESTON RES – AWAY W/O

WADEBRIDGE CAMELS RES 0 – 26 CAMBORNE RES

Saturday 9th April 2016

NATIONAL LEAGUE 2 SOUTH

CORNISH ALL BLACKS 7 – 56 BISHOP’S STORTFORD

OLD ELTHAMIANS 27 – 44 REDRUTH

TRIBUTE SOUTH WEST 1 WEST

WELLS 0 – 25 CAMBORNE

TRIBUTE WESTERN COUNTIES WEST

CULLOMPTON 18 – 14 WADEBRIDGE CAMELS

EXETER UNI 55 – 24 SALTASH

PENRYN 23 – 22 ST. AUSTELL

TIVERTON 56 – 26 TRURO

LONDON 2 SW

LONDON CORNISH 5 – 12 COBHAM

TRIBUTE CORNWALL & DEVON LEAGUE

BODMIN 35 – 24 PIRATES AMATEURS

BUDE – EXETER SARACENS – HOME W/O

FALMOUTH 28 – 15 HAYLE

ST. IVES 37 – 14 WITHYCOMBE

TRIBUTE DUCHY LEAGUE

CAMBORNE RES – TRURO RES – HOME W/O

WADEBRIDGE CAMELS RES 7 – 35 REDRUTH RES

Friday 8th April 2016

TASC CORNWALL COLTS CUP FINAL

HELSTON 8 – 7 ST. AUSTELL

TASC CORNWALL COLTS SHIELD FINAL

LAUNCESTON 20 -14  CAMBORNE

Saturday 2nd April 2016

GREENE KING IPA CHAMPIONSHIP

BEDFORD BLUES 54 – 46 CORNISH PIRATES

NATIONAL LEAGUE 2 SOUTH

CAMBRIDGE 109 – 0 CORNISH ALL BLACKS

REDRUTH 27 – 16 CLIFTON

TRIBUTE SOUTH WEST 1 WEST

CAMBORNE 19 – 12 NEWENT

TRIBUTE WESTERN COUNTIES WEST

SALTASH 29 – 25 PENRYN

ST. AUSTELL 46 – 10 TORQUAY ATHLETIC

TRURO – EXETER UNI – HOME W/O

WADEBRIDGE CAMELS 5 – 9 OKEHAMPTON

LONDON 2 SW

LONDON CORNISH 25 – 17 OLD REIGATIAN

TRIBUTE CORNWALL & DEVON LEAGUE

BODMIN 0 – 31 ST. IVES

HONITON 34 – 31 FALMOUTH

PIRATES AMATEURS 33 – 7 HAYLE

PLYMSTOCK – NEWQUAY HORNETS – HOME W/O

WITHYCOMBE 19 – 40 BUDE

TRIBUTE CORNWALL 1

HELSTON 12 – 16 LISKEARD-LOOE

ILLOGAN PARK 21 – 8 PERRANPORTH – Also TRIBUTE CORNWALL CLUBS CUP Q/F

LANNER 18 – 14 VEOR

TRIBUTE CORNWALL 2

ROSELAND 31 – 17 CAMELFORD

ST. JUST 33 – 0 LANKELLY-FOWEY

STITHIANS 22 – 3 REDRUTH ALBANY

TRIBUTE DUCHY LEAGUE

BODMIN RES 19 – 20 WADEBRIDGE CAMELS RES

CAMBORNE RES – TRURO RES – POSTPONED

LAUNCESTON RES 29 – 0 ST. AUSTELL RES

Tuesday 29th March 2016

TRIBUTE CORNWALL & DEVON LEAGUE

BODMIN 17 – 15 TAVISTOCK

Easter Monday 28th March 2016

TRIBUTE WESTERN COUNTIES WEST

KINGSBRIDGE 50 – 0 PENRYN

TRURO 11 – 17 OKEHAMPTON

TRIBUTE CORNWALL & DEVON LEAGUE

PIRATES AMATEURS – PAIGNTON – HOME W/O

ST. IVES – NEWQUAY HORNETS – HOME W/O

Sunday 27th March 206

PENRYN EASTER 7S  WINNERS KERNOW KINGERS

TOURING GAME

TRURO TITANS 14 – 35 OLD DUNSTONIANS

Saturday 26th March 2016

GREENE KING CHAMPIONSHIP

CORNISH PIRATES 32 – 0 MOSELEY

TRIBUTE WESTERN COUNTIES WEST

PENRYN 11 – 10 TIVERTON

TRIBUTE CORNWALL & DEVON LEAGUE

BODMIN – TAVISTOCK – POSTPONED, now playing Tuesday KO 7-15 pm

NEWQUAY HORNETS 5 – 36 PIRATES AMATEURS

TRIBUTE DUCHY LEAGUE

TRURO RES – ST. AUSTELL RES – Away W/O

TRIBUTE CORNWALL CLUBS CUP Q/FINAL

LANNER 22 – 0 ROSELAND

RODDA’S MILK CUP

REDRUTH – CAMBORNE – GAME CANCELLED

TOURING GAMES

BUZANCAIS 21 – 14 SALTASH

FALMOUTH 61 – 0 OLD DUNSTONIANS

FALMOUTH XV – IMPERIAL MEDICS

Good Friday 25th March 2016

TOURING GAMES

PENRYN 38 – 23 OLD DUNSTONIANS

ST. IVES XV 42 -22  IMPERIAL MEDICS

Saturday 19th March 2016

BRITISH & IRISH CUP SEMI-FINAL

LONDON WELSH 36 – 15 CORNISH PIRATES

NATIONAL LEAGUE 2 SOUTH

CORNISH ALL BLACKS 0 – 79 BURY ST. EDMUNDS

WORTHING 8 – 10 REDRUTH

TRIBUTE SOUTH WEST 1 WEST

BRIDGWATER & ALBION 17 – 45 CAMBORNE

TRIBUTE WESTERN COUNTIES WEST

CREDITON 15 – 15 ST. AUSTELL

KINGSBRIDGE 26 – 15 WADEBRIDGE CAMELS

PENRYN 17 – 22 TRURO

TORQUAY ATHLETIC 32 – 16 SALTASH

LONDON 2 SW

BASINGSTOKE 5 – 72 LONDON CORNISH

TRIBUTE CORNWALL & DEVON LEAGUE

BUDE 40 – 10 BODMIN

FALMOUTH 30 – 0 PAIGNTON

HAYLE 19 – 27 HONITON

NEWQUAY HORNETS 29 – 13 EXETER SARACENS

ST. IVES 22 – 21 PIRATES AMATEURS

TRIBUTE CORNWALL LEAGUE 1

LANNER 28 – 24 ILLOGAN PARK

LISKEARD-LOOE 17 – 33 CAMBORNE SCHOOL OF MINES + doubled up as clubs cup q/f

PERRANPORTH 21 – 8 HELSTON

ST. AGNES 14 – 64 VEOR

TRIBUTE CORNWALL LEAGUE 2

CAMELFORD 7 – 7 LANKELLY-FOWEY

REDRUTH ALBANY 0 – 42 ROSELAND

STITHIANS 17 – 25 ST. JUST

TRIBUTE DUCHY LEAGUE

REDRUTH RES 31 – 17 LAUNCESTON RES

ST. AUSTELL RES P -P  CAMBORNE RES

TRURO RES – BODMIN RES – Away W/O

Sunday 13th March 2016

BRITISH & IRISH CUP QUARTER-FINAL

CORNISH PIRATES 38 – 19 DONCASTER KNIGHTS

UNDER 20 COUNTY CHAMPIONSHIP POOL 4

CORNWALL 44 – 29 DEVON @ CAMBORNE RFC

Saturday 12th March 2016

NATIONAL LEAGUE 2 SOUTH

REDRUTH 18 – 29 OLD ALBANIAN

TAUNTON 76 – 5 CORNISH ALL BLACKS

TRIBUTE SOUTH WEST 1 WEST

CHARD 18 – 39 CAMBORNE

LONDON 2 SW

PORTSMOUTH 12 – 28 LONDON CORNISH

TRIBUTE CORNWALL & DEVON LEAGUE

BODMIN 17 – 3 PAIGNTON

HAYLE 13 – 10 PLYMOUTH ARGAUM

HONITON 10 – 33 BUDE

PIRATES AMATEURS – EXETER SARACENS – HOME W/O

TAVISTOCK 19 – 45 ST. IVES

TRIBUTE CORNWALL LEAGUE 1

CAMBORNE SCHOOL OF MINES 17 – 3 ST. AGNES

TRIBUTE CORNWALL CLUBS CUP Q/FINAL

VEOR 51 – 5 HELSTON

TRIBUTE DUCHY LEAGUE

LAUNCESTON RES P – P WADEBRIDGE CAMELS RES

REDRUTH RES – TRURO RES AWAY W/O

Friday 11th March 2016

REPRESENTATIVE INTERNATIONAL

ENGLAND COUNTIES 32 – 3 FRANCE FÉDÉRALE @BLACKHEATH RFC

Sunday 6th March 2016

GREENE KING CHAMPIONSHIP

BRISTOL 29 – 24 CORNISH PIRATES

Saturday 5th March 2016

NATIONAL LEAGUE 2 SOUTH

REDRUTH 38 – 3 TAUNTON

SOUTHEND 19 – 13 CORNISH ALL BLACKS

TRIBUTE SOUTH WEST 1 WEST

CAMBORNE 31 – 13 DRYBROOK

TRIBUTE WESTERN COUNTIES WEST

DEVONPORT SERVICES 24 – 28 PENRYN

SALTASH 13 – 22 CREDITON

ST. AUSTELL 10 – 22  OKEHAMPTON

TRURO 40 – 7 TORQUAY ATHLETIC

WADEBRIDGE CAMELS 15 – 20 SIDMOUTH

LONDON 2 SW

LONDON CORNISH 24 – 32 LONDON EXILES

TRIBUTE CORNWALL & DEVON LEAGUE

BODMIN 9 – 12 PLYMOUTH ARGAUM

PAIGNTON 27 – 3 HAYLE

PIRATES AMATEURS – HONITON – POSTPONED

PLYMSTOCK 27 – 0 FALMOUTH

ST. IVES 8 – 27 BUDE

WITHYCOMBE 69 – 5 NEWQUAY HORNETS

TRIBUTE CORNWALL LEAGUE 1

CAMBORNE SCHOOL OF MINES 22 – 10 PERRANPORTH

HELSTON 16 -13 LANNER

ST. AGNES 24 – 30 LISKEARD-LOOE

VEOR 19 – 10 ILLOGAN PARK

TRIBUTE CORNWALL LEAGUE 2

LANKELLY-FOWEY 7 – 27 STITHIANS

REDRUTH ALBANY 5 – 38 CAMELFORD

ROSELAND 11 – 8 ST. JUST

TRIBUTE DUCHY LEAGUE

BODMIN RES 0 – 26 ST. AUSTELL RES

CAMBORNE RES – REDRUTH RES – HOME W/O

LAUNCESTON RES – PENRYN RES – HOME W/O

WADEBRIDGE CAMELS RES 39 – 21 TRURO RES

Sunday 28th February 2016

GREENE KING CHAMPIONSHIP

CORNISH PIRATES 19 – 26 DONCASTER KNIGHTS

UNDER 20 COUNTY CHAMPIONSHIP POOL 4

GLOUCESTERSHIRE 36 – 14 CORNWALL @ CINDERFORD RFC

Saturday 27th February 2016

NATIONAL LEAGUE 2 SOUTH

CORNISH ALL BLACKS 12 – 39 CANTERBURY

REDRUTH 46 – 20 DORKING

TRIBUTE WESTERN COUNTIES WEST

CULLOMPTON 15 – 12 ST. AUSTELL

PENRYN 11 – 27 TORQUAY ATHLETIC

LONDON 2 SW

LONDON CORNISH 27 – 17 WARLINGHAM

TRIBUTE CORNWALL & DEVON LEAGUE

EXETER SARACENS 20 – 35 HAYLE

NEWQUAY HORNETS 17 – 61 BUDE

PAIGNTON 10 – 35 ST. IVES

PLYMOUTH ARGAUM 17 – 17 FALMOUTH

TAVISTOCK 10 – 31 PIRATES AMATEURS

TRIBUTE CORNWALL LEAGUE 1

ILLOGAN PARK 23 – 12 HELSTON

LANNER 21 – 17 CAMBORNE SCHOOL OF MINES

LISKEARD-LOOE 15 – 11 VEOR

PERRANPORTH 24 – 12 ST. AGNES

TRIBUTE CORNWALL LEAGUE 2

CAMELFORD 11 – 3 STITHIANS

ROSELAND 61 – 0 LANKELLY-FOWEY

ST. JUST – REDRUTH ALBANY – HOME W/O

TRIBUTE DUCHY LEAGUE

NEWQUAY HORNETS RES – LAUNCESTON RES – AWAY W/O

PENRYN RES 0 – 72 CAMBORNE RES

REDRUTH RES – BODMIN RES – AWAY W/O

ST. AUSTELL RES – WADEBRIDGE CAMELS RES

TRIBUTE CORNWALL CUP – SEMI-FINAL

WADEBRIDGE CAMELS 5 – 24 CAMBORNE

Friday 26th February 2016

REPRESENTATIVE INTERNATIONAL

SCOTTISH CLUBS XV 57 – 27 ENGLAND COUNTIES @ GALA RFC

Saturday 20th February 2016

NATIONAL LEAGUE 2 SOUTH

CANTERBURY 5 – 7 REDRUTH

CORNISH ALL BLACKS 0 – 34 REDINGENSIANS

TRIBUTE SOUTH WEST 1 WEST

CONEY HILL – CAMBORNE – AWO

TRIBUTE WESTERN COUNTIES WEST

CREDITON 6 – 35 TRURO

OKEHAMPTON – SALTASH – POSTPONED

PENRYN 0 – 8 CULLOMPTON

SIDMOUTH 18 – 30 ST. AUSTELL

TIVERTON 21 – 18 WADEBRIDGE CAMELS

LONDON 2 SW

LONDON CORNISH 23 – 19 ANDOVER

TRIBUTE CORNWALL & DEVON LEAGUE

BUDE 24 – 5 PIRATES AMATEURS

FALMOUTH 42 – 12 EXETER SARACENS

HAYLE 15 – 15 PLYMSTOCK

NEWQUAY HORNETS 0 – 9 BODMIN

PLYMOUTH ARGAUM 5 -15  ST. IVES

TRIBUTE CORNWALL LEAGUE 1

LISKEARD – LOOE 24 – 14 HELSTON

TRIBUTE DUCHY LEAGUE

NEWQUAY HORNETS RES – TRURO RES – AWAY W/O

WADEBRIDGE CAMELS RES – REDRUTH RES

TRIBUTE CORNWALL CLUBS CUP

GROUP B

STITHIANS – LANNER

GROUP C

PERRANPORTH – VEOR

GROUP D

REDRUTH ALBANY – ST. JUST

BOTTLE MATCH

CAMBORNE SCHOOL OF MINES 14 – 5 ROYAL SCHOOL OF MINES

Saturday 13th February 2016

GREENE KING CHAMPIONSHIP

LONDON SCOTTISH 21 – 10 CORNISH PIRATES

NATIONAL LEAGUE 2 SOUTH

DORKING 11 – 8 CORNISH ALL BLACKS

REDRUTH – OLD ALBANIAN – POSTPONED

TRIBUTE SOUTH WEST 1 WEST

CAMBORNE 13 – 5 CLEVEDON

TRIBUTE WESTERN COUNTIES WEST

KINGSBRIDGE – PENRYN – POSTPONED

SALTASH 10 – 11 SIDMOUTH

TRURO – OKEHAMPTON – POSTPONED

WADEBRIDGE CAMELS 23 – 3 ST. AUSTELL

LONDON 2 SW

PORTSMOUTH – LONDON CORNISH – POSTPONED

TRIBUTE CORNWALL & DEVON LEAGUE

BODMIN – TAVISTOCK – POSTPONED

BUDE 28 – 3 PLYMOUTH ARGAUM

EXETER SARACENS – HAYLE – POSTPONED

PAIGNTON – PIRATES AMATEURS – POSTPONED

ST. IVES -NEWQUAY HORNETS -POSTPONED

WITHYCOMBE – FALMOUTH – POSTPONED

TRIBUTE CORNWALL LEAGUE 1

CAMBORNE SCHOOL OF MINES – ST. AGNES – POSTPONED

LANNER 16 – 10 VEOR now at Veor

LISKEARD-LOOE – HELSTON – POSTPONED

TRIBUTE DUCHY LEAGUE

LAUNCESTON RES – WADEBRIDGE CAMELS RES – POSTPONED

PENRYN RES – ST. AUSTELL RES – POSTPONED

REDRUTH RES – TRURO RES – POSTPONED

TRIBUTE CORNWALL CLUBS CUP

GROUP A

LANKELLY-FOWEY 22 – 7 CAMELFORD

GROUP D

REDRUTH ALBANY – ST. JUST

Sunday 7th February 2016

UNDER 20 COUNTY CHAMPIONSHIP POOL 4

BERKSHIRE 19 – 7 CORNWALL

GREENE KING CHAMPIONSHIP

YORKSHIRE CARNEGIE 33 – 26 CORNISH PIRATES

Saturday 6th February 2016

NATIONAL LEAGUE 2 SOUTH

BARNES 40 – 0 CORNISH ALL BLACKS

REDRUTH – DORKING – POSTPONED

TRIBUTE WESTERN COUNTIES WEST

CREDITON – PENRYN – POSTPONED

SALTASH – OKEHAMPTON – POSTPONED

TRIBUTE CORNWALL & DEVON LEAGUE

HAYLE – PLYMOUTH ARGAUM – POSTPONED

HONITON – BUDE – POSTPONED

NEWQUAY HORNETS – TAVISTOCK – POSTPONED

PAIGNTON – PIRATES AMATEURS – POSTPONED

TRIBUTE CORNWALL LEAGUE 1

CAMBORNE SCHOOL OF MINES – ST. AGNES – POSTPONED

LANNER – VEOR – POSTPONED

LISKESRD-LOOE – HELSTON- POSTPONED

TRIBUTE DUCHY LEAGUE

BODMIN RES – PENRYN RES – HWO

CAMBORNE RES – NEWQUAY HORNETS RES – OFF

TRURO RES – ST AUSTELL RES

WADEBRIDGE CAMELS RES – REDRUTH RES – POSTPONED

RFU INTERMEDIATE CUP SE RD 3

COBHAM 24 – 18 LONDON CORNISH

RFU INTERMEDIATE CUP SW AREA FINAL

WADEBRIDGE CAMELS 0  – 10 MATSON

Sunday 31st January 2016

GREENE KING CHAMPIONSHIP

CORNISH PIRATES 30 – 15 EALING

Saturday 30th January 2016

NATIONAL LEAGUE 2 SOUTH

CHINNOR 13 – 26 REDRUTH

CORNISH ALL BLACKS 17 – 20 OLD ELTHAMIANS

TRIBUTE SOUTH WEST 1 WEST

CHARD – CAMBORNE – POSTPONED

TRIBUTE WESTERN COUNTIES WEST

EXETER UNI. 31 – 12 WADEBRIDGE CAMELS

PENRYN – TIVERTON – POSTPONED

SIDMOUTH 22 – 40 TRURO

ST. AUSTELL 31 – 17 SALTASH

LONDON 2 SW

LONDON CORNISH – COBHAM – POSTPONED

TRIBUTE CORNWALL & DEVON LEAGUE

FALMOUTH 69 – 7 BODMIN

HAYLE 3 – 20 WITHYCOMBE

NEWQUAY HORNETS – BUDE – POSTPONED

PIRATES AMS – PLYMOUTH ARGAUM – POSTPONED

TAVISTOCK – ST. IVES – POSTPONED

TRIBUTE DUCHY LEAGUE

CAMBORNE RES 96 – 10 BODMIN RES

NEWQUAY HORNETS RES – TRURO RES – POSTPONED

ST. AUSTELL RES 17 – 26 LAUNCESTON RES

TRIBUTE CORNWALL CLUBS CUP

GROUP A

ROSELAND 17 – 0 LANKELLY-FOWEY

CAMELFORD 10 – 20 LISKEARD – LOOE

GROUP B

HELSTON 60 – 7 STITHIANS

GROUP C

ST. AGNES 14 – 41 PERRANPORTH

GROUP D

REDRUTH ALBANY 0 – 18 CAMBORNE SOM

ST. JUST 7 – 40 ILLOGAN PARK

Saturday 23rd January 2016

BRITISH & IRISH CUP POOL 4

LONDON WELSH 17 – 35 CORNISH PIRATES

NATIONAL LEAGUE 2 SOUTH

CLIFTON 50 – 15 CORNISH ALL BLACKS

REDRUTH 5 – 0 BISHOP’S STORTFOD

TRIBUTE SOUTH WEST 1 WEST

CAMBORNE 33 – 0 NORTH PETHERTON

TRIBUTE WESTERN COUNTIES WEST

EXETER UNI. 24  -17  PENRYN

TRURO 30 – 9 ST. AUSTELL

WADEBRIDGE CAMELS 45 – 0 SALTASH

LONDON 2 SW

WINCHESTER 15 – 18 LONDON CORNISH

TRIBUTE CORNWALL & DEVON LEAGUE

BODMIN 6 – 3 HAYLE

BUDE 61 – 0 TAVISTOCK

PIRATES AMATEURS 20 – 7 PLYMSTOCK

PLYMOUTH ARGAUM 64 – 0 NEWQUAY HORNETS

ST. IVES 17 – 3 FALMOUTH

TRIBUTE CORNWALL LEAGUE 1

CAMBORNE SOM 7 – 10 ILLOGAN PARK

LISKEARD-LOOE – PERRANPORTH – HWO

ST. AGNES 10 – 43 LANNER

VEOR 29 – 0 HELSTON

TRIBUTE DUCHY LEAGUE

LAUNCESTON RES 0 – 20 CAMBORNE RES

NEWQUAY HORNETS RES – BODMIN RES – AWO

PENRYN RES 8 – 7 WADEBRIDGE CAMELS RES

REDRUTH RES – TRURO RES – POSTPONED

Sunday 17th January 2016

BRITISH & IRISH CUP POOL 4

CORNISH PIRATES 38 – 19 NOTTINGHAM

Saturday 16th January 2016

NATIONAL LEAGUE 2 SOUTH

CAMBRIDGE 29 – 27 REDRUTH

CORNISH ALL BLACKS 5 – 38 WORTHING

TRIBUTE SOUTH WEST 1 WEST

TEIGNMOUTH 8 – 24 CAMBORNE

TRIBUTE WESTERN COUNTIES WEST

PENRYN 16 – 19 WADEBRIDGE CAMELS

SALTASH 13 – 28 TRURO

ST. AUSTELL 8 – 15 DEVONPORT SERVICES

LONDON 2 SW

LONDON CORNISH – WARLINGHAM – POSTPONED

TRIBUTE CORNWALL & DEVON LEAGUE

FALMOUTH 24 – 32 BUDE

HAYLE 3 – 55 ST. IVES

HONITON 45 – 10 BODMIN

NEWQUAY HORNETS – PIRATES AMATEURS – POSTPONED

TRIBUTE CORNWALL LEAGUE 1

HELSTON 17 – 8 CAMBORNE SCHOOL OF MINES

ILLOGAN PARK – ST. AGNES- HWO

LANNER 24 – 21 LISKEARD-LOOE

PERRANPORTH 7 – 45 VEOR

TRIBUTE CORNWALL LEAGUE 2

REDRUTH ALBANY 12 – 17 LANKELLY-FOWEY

ST. JUST 20 – 13 CAMELFORD

STITHIANS 3 – 29 ROSELAND

TRIBUTE DUCHY LEAGUE

BODMIN RES 0 – 69 LAUNCESTON RES

ST. AUSTELL RES 22 – 34 REDRUTH RES

TRURO RES – PENRYN RES – HWO

WADEBRIDGE CAMELS RES 48 – 10 NEWQUAY HORNETS RES

Saturday 9th January 2016

NATIONAL LEAGUE 2 SOUTH

REDRUTH 22 – 8 BURY ST. EDMUNDS

TAUNTON – CORNISH ALL BLACKS – POSTPONED

TRIBUTE SOUTH WEST 1 WEST

CAMBORNE 38 – 0 AVONMOUTH OLD BOYS

TRIBUTE WESTERN COUNTIES WEST

CULLOMPTON – ST. AUSTELL – POSTPONED

DEVONPORT SERVICES 32 – 10 SALTASH

PENRYN – TORQUAY ATHLETIC – POSTPONED

WADEBRIDGE CAMELS 19 – 30 TRURO

LONDON 2 SW

EFFINGHAM & LEATHERHEAD 3 – 29 LONDON CORNISH

TRIBUTE CORNWALL & DEVON LEAGUE

BODMIN – PAIGNTON – POSTPONED

BUDE 41 – 7 HAYLE

NEWQUAY HORNETS – TAVISTOCK – POSTPONED

PIRATES AMATEURS – EXETER SARACENS – POSTPONED

PLYMOUTH ARGAUM – FALMOUTH – POSTPONED

ST. IVES 43 – 12 HONITON

TRIBUTE CORNWALL LEAGUE 1

LANNER – VEOR – POSTPONED

LISKEARD-LOOE – HELSTON – POSTPONED

PERRANPORTH 12 – 23 ILLOGAN PARK

ST. AGNES 14 – 39 CAMBORNE SOM

DUCHY LEAGUE

CAMBORNE RES – BODMIN RES – POSTPONED

LAUNCESTON RES – WADEBRIDGE CAMELS RES – POSTPONED

NEWQUAY HORNETS RES – TRURO RES – POSTPONED

PENRYN RES – ST. AUSTELL RES – POSTPONED

Sunday 3rd January 2016

NATIONAL LEAGUE 2 SOUTH

SOUTHEND 10 – 21 REDRUTH

Saturday 2nd January 2016

GREENE KING CHAMPIONSHIP

ROTHERHAM TITANS 21 – 38 CORNISH PIRATES

NATIONAL LEAGUE 2 SOUTH

CORNISH ALL BLACKS – CANTERBURY – POSTPONED

TRIBUTE SOUTH WEST 1 WEST

BIDEFORD 16 – 17 CAMBORNE

TRIBUTE WESTERN COUNTIES WEST

CREDITON – PENRYN – POSTPONED

SALTASH 0 – 40 CULLOMPTON

ST. AUSTELL 7 – 12 KINGSBRIDGE

TORQUAY ATHLETIC 29 – 13 WADEBRIDGE CAMELS

TRURO 28 – 8 DEVONPORT SERVICES

TRIBUTE CORNWALL & DEVON LEAGUE

FALMOUTH 51 – 0 NEWQUAY HORNETS

HAYLE – PLYMOUTH ARGAUM – POSTPONED

HONITON – BUDE – POSTPONED

PAIGNTON – ST. IVES – POSTPONED

PLYMSTOCK 25 – 12 BODMIN

TAVISTOCK – PIRATES AMATEURS – POSTPONED

RFU JUNIOR VASE

TAMAR SARACENS 29 – 8 VEOR

TRIBUTE CORNWALL CLUBS CUP

GROUP A

LISKEARD-LOOE – CAMELFORD – POSTPONED

GROUP B

STITHIANS – HELSTON – POSTPONED

Sunday 27th December 2015

GREENE KING CHAMPIONSHIP

CORNISH PIRATES 16 – 10 JERSEY

Saturday 26th December 2015

BOXING DAY

RODDA’S MILK CUP

CAMBORNE 15 -22 REDRUTH

FRENDLY

PENRYN 29 – 7 FALMOUTH

Saturday 19th December 2015

BRITISH & IRISH CUP POOL 4

CORNISH PIRATES 15 – 18 CARDIFF BLUES

NATIONAL LEAGUE 2 SOUTH

REDRUTH 17 – 0 CORNISH ALL BLACKS

TRIBUTE SOUTH WEST 1 WEST

THORNBURY 38 – 25 CAMBORNE

TRIBUTE WESTERN COUNTIES WEST

CREDITON 17 – 17 WADEBRIDGE CAMELS

EXETER UNI 15 – 10 ST. AUSTELL

KINGSBRIDGE 25 – 18 TRURO

PENRYN 27 – 26 SIDMOUTH

TIVERTON 10 – 0 SALTASH

LONDON 2 SW

LONDON CORNISH 22 – 20 WEYBRIDGE VANDALS

TRIBUTE CORNWALL & DEVON LEAGUE

BODMIN 0 – 20 WITHYCOMBE

BUDE 45 – 7 PLYMSTOCK

FALMOUTH 18 – 27 PIRATES AMATEURS

NEWQUAY HORNETS 12 – 3 HONITON

ST. IVES 55 – 0 EXETER SARACENS

TAVISTOCK 12 – 15 HAYLE

DUCHY LEAGUE

NEWQUAY HORNETS RES 0 – 46 REDRUTH RES

ST. AUSTELL RES P – P LAUNCESTON RES

TRURO RES 29 – 34 CAMBORNE RES

WADEBRIDGE CAMELS RES 27 – 0 BODMIN RES

TRIBUTE CORNWALL CLUBS CUP

GROUP A

CAMELFORD 0 – 28 ROSELAND

LANKELLY-FOWEY 7 – 26 LISKEARD-LOOE

GROUP B

LANNER 12 – 5 HELSTON

GROUP C

VEOR 46 – 13 ST. AGNES

GROUP D

ST. JUST – CAMBORNE SOM – HWO

ILLOGAN PARK – REDRUTH ALBANY

Sunday 13th December 2015

BRITISH & IRISH CUP POOL 4

CARDIFF BLUES 10 – 22 CORNISH PIRATES

Saturday 12th December 2015

NATIONAL LEAGUE 2 SOUTH

BARNES 36 – 31 REDRUTH

CORNISH ALL BLACKS 10 – 21 CHINNOR

TRIBUTE SOUTH WEST 1 WEST

CAMBORNE 24 – 0 WELLS

TRIBUTE WESTERN COUNTIES WEST

SALTASH 8 – 21 EXETER UNI

ST. AUSTELL 20 – 10 PENRYN

TRURO 25 – 27 TIVERTON

WADEBRIDGE CAMELS 17 – 16 CULLOMPTON

LONDON 2 SW

OLD REIGATIAN 10 – 23 LONDON CORNISH

TRIBUTE CORNWALL & DEVON LEAGUE

EXETER SARACENS 12 – 53 BUDE

HAYLE 16 – 37 FALMOUTH

PAIGNTON – NEWQUAY HORNETS – HWO

PIRATES AMS 44 – 26 BODMIN

WITHYCOMBE 20 – 23 ST. IVES

TRIBUTE CORNWALL LEAGUE 1

CAMBORNE SCHOOL OF MINES – LISKEARD -LOOE – HWO

HELSTON 17 – 30 PERRANPORTH

ILLOGAN PARK 15 – 17 LANNER

VEOR – ST. AGNES – HWO

TRIBUTE CORNWALL LEAGUE 2

CAMELFORD 3 – 6 ROSELAND

LANKELLY-FOWEY 3 – 33 ST. JUST

REDRUTH ALBANY 5 – 27 STITHIANS

DUCHY LEAGUE

BODMIN RES 52 – 22 TRURO RES

CAMBORNE RES 54 – 5 ST. AUSTELL RES

LAUNCESTON RES 14 – 10 REDRUTH RES

PENRYN RES – NEWQUAY HORNETS RES – HWO

Saturday 5th December 2015

GREENE KING CHAMPIONSHIP

LONDON WELSH 19 – 38 CORNISH PIRATES

NATIONAL LEAGUE 2 SOUTH

BISHOP’S STORTFORD 50 – 7 CORNISH ALL BLACKS

REDRUTH 37 – 13 OLD ELTHAMIANS

TRIBUTE SOUTH WEST 1 WEST

NEWENT 25 – 24 CAMBORNE

TRIBUTE WESTERN COUNTIES WEST

EXETER UNI 68 – 40 TRURO

OKEHAMPTON 19 – 0 WADEBRIDGE CAMELS

PENRYN 29 -24  SALTASH

TORQUAY ATHLETIC 41 – 11 ST. AUSTELL

LONDON 2 SW

LONDON CORNISH 51 – 8 BASINGSTOKE

TRIBUTE CORNWALL & DEVON LEAGUE

BUDE 0 – 6 WITHYCOMBE

FALMOUTH 11 – 7 HONITON

HAYLE 18 – 29 PIRATES AMATEURS

NEWQUAY HORNETS 0 – 57 PLYMSTOCK

ST. IVES 43 – 12 BODMIN

TRIBUTE CORNWALL LEAGUE 1

ILLOGAN PARK 13 – 5 VEOR

LANNER 23 – 0 HELSTON

LISKEARD-LOOE – ST. AGNES – HWO

PERRANPORTH – CAMBORNE SOM – AWO

TRIBUTE CORNWALL LEAGUE 2

LANKELLY-FOWEY 17 – 32 CAMELFORD

ROSELAND 53 – 0 REDRUTH ALBANY

ST. JUST 52 – 0 STITHIANS

DUCHY LEAGUE

PENRYN RES – LAUNCESTON RES – AWO

REDRUTH RES 40 – 26 CAMBORNE RES

ST. AUSTELL RES 39 – 0 BODMIN RES

TRURO RES 67 – 5 WADEBRIDGE CAMELS RES

Sunday 29th November 2015

GREENE KING CHAMPIONSHIP

CORNISH PIRATES 32 – 31 BEDFORD BLUES

Saturday 28th November 2015

NATIONAL LEAGUE 2 SOUTH

CLIFTON 7  – 10 REDRUTH

CORNISH ALL BLACKS 8 – 33 CAMBRIDGE

TRIBUTE SOUTH WEST 1 WEST

CAMBORNE 24 – 8 BRIDGWATER & ALBION

TRIBUTE WESTERN COUNTIES WEST

SALTASH 17 – 20 TORQUAY ATHLETIC

ST. AUSTELL 18 – 19 CREDITON

TRURO 28 – 17 PENRYN

WADEBRIDGE CAMELS 5 – 13 KINGSBRIDGE

TRIBUTE CORNWALL & DEVON LEAGUE

BODMIN 0 – 31 BUDE

EXETER SARACENS 32 – 21 NEWQUAY HORNETS

HONITON 18 – 13 HAYLE

PAIGNTON 13 – 8 FALMOUTH

PIRATES AMATEURS 0 – 30 ST. IVES

TRIBUTE CORNWALL CLUBS CUP

GROUP A

LANKELLY-FOWEY 0 – 36 ROSELAND

LISKEARD-LOOE – CAMELFORD – OFF

GROUP B

LANNER 36 – 0 STITHIANS

GROUP C

VEOR 38 – 7 PERRANPORTH

GROUP D

CAMBORNE SCHOOL OF MINES 72 – 0 ST. JUST

REDRUTH ALBANY – ILLOGAN PARK

Sunday 22nd November 2015

BRITISH & IRISH CUP POOL 4

NOTTINGHAM 7 – 19 CORNISH PIRATES

Saturday 21st November 2015

NATIONAL LEAGUE 2 SOUTH

BURY ST. EDMUNDS 29 – 26 CORNISH ALL BLACKS

REDRUTH 24 – 16 WORTHING

TRIBUTE SOUTH WEST 1 WEST

DRYBROOK 7 – 20 CAMBORNE

TRIBUTE WESTERN COUNTIES WEST

CREDITON 35 – 23 SALTASH

OKEHAMPTON 30 – 0 ST. AUSTELL

PENRYN 20 – 15 DEVONPORT SERVICES

SIDMOUTH 15 – 10 WADEBRIDGE CAMELS

TORQUAY ATHLETIC 24 – 22 TRURO

LONDON 2 SW

LONDON EXILES 9 – 34 LONDON CORNISH

TRIBUTE CORNWALL & DEVON LEAGUE

BUDE 20 – 17 ST. IVES

FALMOUTH 10 – 10 PLYMSTOCK

HAYLE 11 – 13 PAIGNTON

HONITON 3 – 15 PIRATES AMATEURS

NEWQUAY HORNETS 5 – 74 WITHYCOMBE

PLYMOUTH ARGAUM 8 – 12 BODMIN

DUCHY LEAGUE

BODMIN RES 32 – 10 REDRUTH RES

CAMBORNE RES 30 – 19 PENRYN RES

LAUNCESTON RES – NEWQUAY HORNETS RES – HWO

WADEBRIDGE CAMELS RES 19 – 73 ST. AUSTELL RES

TRIBUTE CORNWALL CLUBS CUP

GROUP A

ROSELAND 25 – 10 CAMELFORD

LISKEARD-LOOE 46 – 8 LANKELLY-FOWEY

GROUP B

STITHIANS – HELSTON – POSTPONED

GROUP C

PERRANPORTH – ST. AGNES

GROUP D

CAMBORNE SOM – REDRUTH ALBANY- HWO

ILLOGAN PARK 38 – 7 ST. JUST

Saturday 14th November 2015

BRITISH & IRISH CUP POOL 4

CORNISH PIRATES 28 – 21 LONDON WELSH

NATIONAL LEAGUE 2 SOUTH

CORNISH ALL BLACKS 17 – 17 SOUTHEND

TAUNTON 19 – 16 REDRUTH

TRIBUTE SOUTH WEST 1 WEST

CAMBORNE 51 – 0 CONEY HILL

TRIBUTE WESTERN COUNTIES WEST

CULLOMPTON 50 – 0 PENRYN

SALTASH – OKEHAMPTON – POSTPONED

ST. AUSTELL 16 – 12 SIDMOUTH

TRURO 29 – 5 CREDITON

WADEBRIDGE CAMELS 0 – 11 TIVERTON

LONDON 2 SW

ANDOVER 9 – 16 LONDON CORNISH

TRIBUTE CORNWALL & DEVON LEAGUE

BODMIN 15 – 6 NEWQUAY HORNETS

EXETER SARACENS 28 – 48 FALMOUTH

PIRATES AMATEURS 5 – 24 BUDE

PLYMSTOCK 24 – 0 HAYLE

ST. IVES 19 – 6 PLYMOUTH ARGAUM

TRIBUTE CORNWALL LEAGUE 1

CAMBORNE SOM 20 – 10 LANNER

HELSTON 10 – 22 ILLOGAN PARK

ST. AGNES 15 – 22 PERRANPORTH

VEOR 27 – 0 LISKEARD-LOOE

TRIBUTE CORNWALL LEAGUE 2

CAMELFORD 18 – 0 REDRUTH ALBANY

ST. JUST 7 – 10 ROSELAND

STITHIANS 17 – 5 LANKELLY-FOWEY

DUCHY LEAGUE

PENRYN RES 22 – 0 BODMIN RES

REDRUTH RES 12 – 13 CAMBORNE RES

ST. AUSTELL RES – TRURO RES – HWO

Saturday 7th November 2015

NATIONAL LEAGUE 2 SOUTH

REDINGENSIANS 30 – 10 CORNISH ALL BLACKS

REDRUTH 25 – 10 CANTERBURY

TRIBUTE SOUTH WEST 1 WEST

CLEVEDON 11 – 31 CAMBORNE

TRIBUTE WESTERN COUNTIES WEST

OKEHAMPTON 20 – 6 TRURO

PENRYN 17 – 38 KINGSBRIDGE

SIDMOUTH 44 – 23 SALTASH

ST. AUSTELL 20 – 27 WADEBRIDGE CAMELS

LONDON 2 SW

LONDON CORNISH 5 – 19 PORTSMOUTH

TRIBUTE CORNWALL & DEVON LEAGUE

FALMOUTH 18 – 17 WITHYCOMBE

HAYLE 30 – 17 EXETER SARACENS

NEWQUAY HORNETS 5 – 45 ST. IVES

PAIGNTON – PIRATES AMATEURS – OFF

PLYMOUTH ARGAUM 14 – 36 BUDE

TAVISTOCK 10 – 15 BODMIN

TRIBUTE CORNWALL LEAGUE 1

HELSTON 0 – 39 VEOR

ILLOGAN PARK 10 – 41 CAMBORNE SOM

LANNER – ST. AGNES – HWO

PERRANPORTH 7 – 43 LISKEARD-LOOE

TRIBUTE CORNWALL LEAGUE 2

LANKELLY-FOWEY 5 – 30 ROSELAND

REDRUTH ALBANY 0 – 53 ST. JUST

STITHIANS 19 – 14 CAMELFORD

DUCHY LEAGUE

BODMIN RES 44 – 3 NEWQUAY HORNETS RES

CAMBORNE RES 27 – 29 LAUNCESTON RES

TRURO RES – REDRUTH RES – AWO

WADEBRIDGE CAMELS RES – PENRYN RES – HWO

Friday 6th November 2015

GREENE KING CHAMPIONSHIP

MOSELEY 24 – 19 CORNISH PIRATES

Friday 30th October 2015

FRIENDLY

CORNISH PIRATES XV 59 – 7 CORNWALL DEVELOPMENT XV

Saturday 24th October 2015

GREENE KING CHAMPIONSHIP

CORNISH PIRATES 10 – 40 BRISTOL

NATIONAL LEAGUE 2 SOUTH

CORNISH ALL BLACKS 16 – 20 DORKING

OLD ALBANIAN 34 – 15 REDRUTH

TRIBUTE SOUTH WEST 1 WEST

CAMBORNE 46 – 0 CHARD

TRIBUTE WESTERN COUNTIES WEST

SALTASH 33 – 28 ST. AUSTELL

TIVERTON 31 – 0 PENRYN

TRURO 17 – 32 SIDMOUTH

WADEBRIDGE CAMELS 0 – 60 EXETER UNIVERSITY

LONDON 2 SW

COBHAM 6 – 29 LONDON CORNISH

TRIBUTE CORNWALL & DEVON LEAGUE

BODMIN 22 – 24 FALMOUTH

BUDE 79 – 12 NEWQUAY HORNETS

PLYMOUTH ARGAUM 8 -10  PIRATES AMATEURS

ST. IVES 53 – 17 TAVISTOCK

WITHYCOMBE 34 – 3 HAYLE

DUCHY LEAGUE

LAUNCESTON 71 – 7 BODMIN

NEWQUAY HORNETS – WADEBRIDGE CAMELS AWO

PENRYN – TRURO HWO

REDRUTH 70 -10  ST. AUSTELL

TRIBUTE CORNWALL CLUBS CUP

GROUP A

ROSELAND 14 – 22 LISKEARD-LOOE

CAMELFORD – LANKELLY-FOWEY- HWO

GROUP B

HELSTON 12 – 36 LANNER

GROUP C

ST. AGNES 17 – 34 VEOR

GROUP D

ILLOGAN PARK 31 – 27 CAMBORNE SOM

ST. JUST 37 – 7 REDRUTH ALBANY

Saturday 17th October 2015

GREENE KING CHAMPIONSHIP

DONCASTER KNIGHTS 28 – 11 CORNISH PIRATES

NATIONAL LEAGUE 2 SOUTH

CORNISH ALL BLACKS 31 – 33 BARNES

DORKING 17 – 23 REDRUTH

TRIBUTE CORNWALL LEAGUE 1

CAMBORNE SOM 68 – 5 HELSTON

LISKEARD-LOOE 30 – 8 LANNER

ST. AGNES 13 – 32 ILLOGAN PARK

VEOR 36 – 8 PERRANPORTH

DUCHY LEAGUE

BODMIN 8 – 22 CAMBORNE

ST. AUSTELL – PENRYN HWO

TRURO 95 – 7 NEWQUAY HORNETS

WADEBRIDGE CAMELS 0 – 42 LAUNCESTON

TRIBUTE CORNWALL RFU KNOCKOUT CUP Q/FINALS

BUDE 18 – 20 CAMBORNE

HAYLE – ST. IVES W/O to ST. IVES

PENRYN 27 – 17 ST. AUSTELL

WADEBRIDGE CAMELS 15 – 10 SALTASH

Sunday 11th October 2015

GREENE KING CHAMPIONSHIP

CORNISH PIRATES 21 – 17 LONDON SCOTTISH

Saturday 10th October 2015

NATIONAL LEAGUE 2 SOUTH

OLD ELTHAMIANS 49 – 11 CORNISH ALL BLACKS

REDRUTH 34 – 32 CHINNOR

TRIBUTE SOUTH WEST 1 WEST

NORTH PETHERTON 18 – 24 CAMBORNE

TRIBUTE WESTERN COUNTIES WEST

PENRYN 15 – 38 EXETER UNIVERSITY

SALTASH 45 – 38 WADEBRIDGE CAMELS

ST. AUSTELL 6 – 13 TRURO

LONDON 2 SW

LONDON CORNISH 49 – 12 WINCHESTER

TRIBUTE CORNWALL & DEVON LEAGUE

FALMOUTH 12 – 6 ST. IVES

HAYLE 19 – 8 BODMIN

NEWQUAY HORNETS 0 – 29 PLYMOUTH ARGAUM

PLYMSTOCK 20 – 13 PIRATES AMATEURS

TAVISTOCK 23 – 20 BUDE

TRIBUTE CORNWALL LEAGUE 1

CAMBORNE SOM 59 – 3 VEOR

HELSTON 24 – 7 ST. AGNES

ILLOGAN PARK 36 – 21 LISKEARD-LOOE

LANNER 32 – 0 PERRANPORTH

TRIBUTE CORNWALL LEAGUE 2

CAMELFORD 14 – 19 ST. JUST

LANKELLY-FOWEY 62 – 21 REDRUTH ALBANY

ROSELAND 36 – 0 STITHIANS

Sunday 4th October 2015

GREENE KING CHAMPIONSHIP

CORNISH PIRATES 13 – 26 YORKSHIRE CARNEGIE

Saturday 3rd October 2015

NATIONAL LEAGUE 2 SOUTH

BISHOP’S STORTFORD 47 – 15 REDRUTH

CORNISH ALL BLACKS 19 – 54 CLIFTON

LONDON 2 SW

WARLINGHAM 3 – 35 LONDON CORNISH

TRIBUTE CORNWALL RFU KNOCKOUT CUP 1ST RD

FALMOUTH – WADEBRIDGE CAMELS W/O TO WADEBRIDGE CAMELS

NEWQUAY HORNETS 14 – 59 ST. IVES

PENRYN – PIRATES AMATEURS- W/O TO PENRYN

TRURO 25 – 42 BUDE

Monday 28th September 2015

REPRESENTATIVE MATCH

PLYMOUTH ALBION XV 10 – 10 CORNWALL DEVELOPMENT XV

Saturday 26th September 2015

GREENE KING CHAMPIONSHIP

EALING TRAILFINDERS 28 – 17 CORNISH PIRATES

NATIONAL LEAGUE 2 SOUTH

REDRUTH 25 – 27 CAMBRIDGE

WORTHING 46 – 5 CORNISH ALL BLACKS

TRIBUTE SOUTH WEST 1 WEST

CAMBORNE 82 – 14 TEIGNMOUTH

TRIBUTE WESTERN COUNTIES WEST

DEVONPORT SERVICES 7 – 21 ST. AUSTELL

TRURO 29 – 33 SALTASH

WADEBRIDGE CAMELS 37 – 22 PENRYN

LONDON 2 SW

LONDON CORNISH 31 – 25 EFFINGHAM & LEATHERHEAD

TRIBUTE CORNWALL & DEVON LEAGUE

BODMIN 10 – 6 HONITON

BUDE 71 – 0 FALMOUTH

PIRATES AMATEURS 73 – 12 NEWQUAY HORNETS

ST. IVES 69 – 6 HAYLE

Sunday 20th September 2015

GREENE KING CHAMPIONSHIP

CORNISH PIRATES 24 – 26 ROTHERHAM TITANS

Saturday 19th September 2015

NATIONAL LEAGUE 2 SOUTH

BURY ST. EDMUNDS 22 – 23 REDRUTH

CORNISH ALL BLACKS 12 – 38 TAUNTON TITANS

TRIBUTE SOUTH WEST 1 WEST

AVONMOUTH O.B. 23 – 29 CAMBORNE

TRIBUTE WESTERN COUNTIES WEST

SALTASH 21 – 27 DEVONPORT SERVICES

ST. AUSTELL 21 – 14 CULLOMPTON

TORQUAY ATHLETIC 41 – 22 PENRYN

TRURO 27 – 21 WADEBRIDGE CAMELS

LONDON 2 SW

KCS O.B. 27 – 21 LONDON CORNISH

TRIBUTE CORNWALL & DEVON LEAGUE

EXETER SARACENS 17 – 67 PIRATES AMATEURS

FALMOUTH 25 – 24 PLYMOUTH ARGAUM

HAYLE 15 – 26 BUDE

HONITON 24 – 39 ST. IVES

PAIGNTON 39 – 15 BODMIN

TAVISTOCK 16 – 11 NEWQUAY HORNETS

Saturday 12th September 2015

GREENE KING CHAMPIONSHIP

JERSEY 17 – 15 CORNISH PIRATES

NATIONAL LEAGUE 2 SOUTH

CANTERBURY 49 – 10 CORNISH ALL BLACKS

REDRUTH 30 – 17 SOUTHEND

TRIBUTE SOUTH WEST 1 WEST

CAMBORNE 45 – 19 BIDEFORD

TRIBUTE WESTERN COUNTIES WEST

CULLOMPTON 16 – 20 SALTASH

DEVONPORT SERVICES 38 – 21 TRURO

KINGSBRIDGE 34 – 0 ST. AUSTELL

PENRYN 26 – 20 CREDITON

WADEBRIDGE CAMELS 22 – 16 TORQUAY ATHLETIC

TRIBUTE CORNWALL & DEVON LEAGUE

BODMIN 8 – 25 PLYMSTOCK

BUDE 40 – 14 HONITON

NEWQUAY HORNETS 10 – 13 FALMOUTH

PIRATES AMATEURS 42 – 14 TAVISTOCK

PLYMOUTH ARGAUM 47 – 3 HAYLE

ST. IVES 38 – 3 PAIGNTON

Sunday 6th September 2015

GREENE KING CHAMPIONSHIP

CORNISH PIRATES 18 – 14 NOTTINGHAM

Saturday 5th September 2015

NATIONAL LEAGUE 2 SOUTH

CORNISH ALL BLACKS 3 – 47 OLD ALBANIAN

REDINGENSIANS 16 – 37 REDRUTH

TRIBUTE SOUTH WEST 1 WEST

CAMBORNE 21 – 23 WESTON-SUPER-MARE

TRIBUTE WESTERN COUNTIES WEST

DEVONPORT SERVICES 29 – 25 WADEBRIDGE CAMELS

OKEHAMPTON 29 – 19 PENRYN

SALTASH 14 – 20 KINGSBRIDGE

ST. AUSTELL 29 – 15 TIVERTON

TRURO 20 – 18 CULLOMPTON

TRIBUTE CORNWALL & DEVON LEAGUE

EXETER SARACENS 31 – 29 BODMIN

FALMOUTH 22 – 5 TAVISTOCK

HAYLE 25 – 19 NEWQUAY HORNETS

PAIGNTON 24 – 24 BUDE

PLYMSTOCK ALBION OAKS 21 – 36 ST. IVES

WITHYCOMBE 29 – 15 PIRATES AMATEURS

Saturday 29th August 2015

TRIBUTE CORNWALL CUP 1ST RD

BODMIN 24 – 66 SALTASH


Older posts

Twitter

Facebook